Kontakt

O Firmie

Epillo to młoda, prężnie rozwijająca się marka. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie (woj. wielkopolskie). To tu właśnie powstał pomysł, a później pierwszy salon Epillo. W odpowiedzi na duże zainteresowanie klientek z pobliskich miast kolejny salon własny Epillo otworzyliśmy we Wrześni. W planach mamy już otwarcie następnego salonu. Poza tym nasza marka staje się rozpoznawalna w kraju dzięki bardzo korzystnemu systemowi franchisingu, do którego zachęcamy (Franczyza).

Zaufanie naszych klientów ma ogromny wpływ na tak szybki rozwój Epillo, za co dziękujemy.

Każdy chce wyglądać pięknie, a my w tym pomagamy. Dzięki Epillo osiągną Państwo pożądany efekt. Zapewniamy, że możemy pokonać wszystkie kłopoty skórne. Nasi klienci otrzymują fachowe porady dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb.

Epillo skupia się na zabiegach na twarz i ciało. Chcemy zaspokoić potrzeby naszych klientów, tak aby efektem naszej pracy był brak kłopotów ze:

  • zbędnym owłosieniem,
  • trądzikiem,
  • przebarwieniami,
  • zmarszczkami,
  • naczynkami,
  • rozstępami,
  • cellulitem  itp.

Sztandarowym zabiegiem salonów Epillo jest trwałe usuwanie owłosienia dzięki technologii E-Light (IPL+RF) Bi-Polar.

Poza tym nasze salony oferują zabiegi aparaturowe do pielęgnacji twarzy i ciała jak: mikrodermabrazja  diamentowa, mezoterapia bezigłowa, ultradźwięki, peeling kawitacyjny. U nas zadbasz także o piękny i zdrowy wygląd swoich dłoni i stóp. Do zabiegów wykorzystujemy  preparaty firmy Bielenda oraz dermokosmetyki francuskiej firmy Filorga. W naszych salonach klienci mogą zakupić produkty tych marek w specjalnej cenie.

Zabiegi w Epillo mają naprawdę konkurencyjną cenę, co sprawia, że każdy może sobie na nie pozwolić. Jesteśmy otwarci na klientów, ponieważ to my jesteśmy dla nich i odpowiadamy na ich potrzeby.


Nasze salony:

KONIN
WRZEŚNIA